Prywatny przeszkody są oznaczone cyframi,

Prywatny przeszkody są oznaczone cyframi,Tak, że zawodnicy uznali, w jakiej kolejności i kierunku musi pokonać bariery o wysokości od 80 cm do 160 cm, że największa uciążliwość, która może być określona na Olimpiadzie lub świecie gęba. Istnieje również specjalny konkurs– moc skoku, w którym rowerzysta próbuje skakać największe bariery, a także przedstawić światu nagrywanie 2,47 cm. Za popełnione błędy w programie skoki myślałem o tym, aby być schodząc na przeszkodę, tj. naruszenie wysokości lub rozmiaru nurkowania, pamiętam, gdy koń odmawia posłuszeństwa, a także nie chce trudności, aby przejść lub upadek zawodnika lub konia, a także jego motocyklisty.

Błędy te pociągają za sobą niby dobrze, a także, gdzie ideał, wykluczenie z zawodów zawodnik z najmniejszą różnorodnością ładunek czynników zwycięstwa. Ujeżdżenie-konny budowlane zawartych w Igrzyskach gier wideo z 1912 roku. Jest to związane z doskonałej spójności między motocyklistą i konia, gdy koń prawie niezauważalnie dla motywacji rowerzysta robi różne ćwiczenia, unikając we wszystkich 3 programów step, kłus i galop.

Koń, jak rowerzysta stałego pobytu w ujeżdżeniu w kształcie prostokąta, gdzie znajdują się one na obwodzie liter, w których Zawodnik wykonuje się z jego конскими ćwiczenia, które pozostają w proponowanej funkcji. Poszczególne zadania mają różne kłopoty na trening, prawidłowe wykonanie oceny od 3 do 5 sędziów, którzy дислоцируются wokół prostokąta. Dla każdego ćwiczenia zarabia rowerzysty jakości od 0 do 10, gdzie 10 to, co najlepsze.

Wynik jest konwertowany na porcje,

Wynik jest konwertowany na porcje,Para z największą różnorodnością procent zwycięstw aby wykonać ćwiczenia-to konkretne zasady zdolność adaptacji konkurs ogólny kwalifikacje oryginalna nazwa wojskowej jest jednym z najtrudniejszych dyscyplin jeźdźca biorąc pod uwagę, że w 1912 roku składał się on z grona dyscyplin olimpijskich. Armia początkowo powstała z potrzeby studia kwalifikacji непарнокопытных dla wymagających potrzeb armii, przed, w trakcie, uciekali się do pomocy sportowego samokontroli.

To trzy dni lub dwa dni lekarskie, które obejmuje выездку, jeździć w trasy Kros, a także odkryć skoki taki plac zabaw jest bardzo wymagający na stan fizyczny konie, które powinny mieć swój rowerzysta, aby przejechać lot několikakilometrovou z drogi powszednie. Para pokonuje wyznaczony drogę, na którym leżą stałego naturalnego nurkowania. Wszystkie nurkowania są właściwie zamocowane i nie mogą być wykorzystane, w przeciwieństwie do skoki programu.

Poniżej zawarte są różne skoki i bariery z wodą. Nepřekonání nurkować, biegać, spadek itp., wszystko jest w porządku czynniki, a także, być może, niekompetencji. Mistrz motocyklista z niskie kwoty do ładowania od wszystkich trzech egzaminów sanki pełna konkurentów sanki trzy dni i zawierają 3 egzaminy ujeżdżenie, maraton, a także wyzwanie jazdy celem testu w ujeżdżeniu jest ocena jednorodności kursy, kmih, prostota ruchu, a także uniwersalność koni.

W tym samym czasie ocenia dokładność prezentacji

W tym samym czasie ocenia dokładność prezentacjiGłównego ujeżdżeniu obowiązków, a także ogólne wrażenie w ujeżdżeniu pracę jeździć na ujeżdżeniu prostokąt o wymiarach 100 x 40 lub 80 x 40 m celem maratonu jest nauka sprawność, wytrzymałość, zwinność, a także jazdy konnej dla rowerzysty, a także jego sanie. Maraton zawiera 2– 3 miejscach, gdzie jednym z najbardziej atrakcyjnych jest w końcowej części maratonu, w którym motocykliści zakończyć 5– 7 technologiczne przeszkody.

Zadania zawierają wiele elementów, które kierowca musi jeździć w ustalonym porządku. Każda przeszkoda dostarcza wiele opcji fragmenty i jeźdźca, aby wybrana najszybsza opcja transportu. W maratonie, aby ocenić przestrzeganie określonego czasu w zamkniętej sekcji jak no a w chwilach szczególnych przeszkód ostatni egzamin na prawo jazdy zadanie, którego celem jest sprawdzenie kwalifikacji, posłuszeństwo, a także резвость koni po 2 dniach jazdy konnej i uczestników. Rowerzyści na polu, przechodząc między parami szyszki, które są umieszczane rund.

Niezastosowanie się do określonej ilości czasu, a także schodząc w dziedzinach karane zwycięzcą konkursu zostaje ten zawodnik, który otrzymuje liczbę czynników z wszystkich 3-ch egzaminów, najtańszy różnych punktach opłat w konkurencji, sanki rozpocznie się w kategorii Czechy temu koń, jedno-, 2 – i 4 konie. Jednym z najważniejszych walczyli o zwycięstwo w lidze w tym sezonie w Czechach, przestrzegać finale Złota podkowa w Гумполец konkurentów Złota podkowa pierwsze z serii wyścigów na sankach, a także zdolności adaptacyjnych z ponad 50 wieloletnia tradycja.